Acronis Snap Deploy 5.0.2028 with Crack + Bootable ISO Download

0


Acronis Snap Dağıtım Kapağı

Acronis Snap Dağıtımı

Büyük bir işletmeyi, bir eğitim kurumunu veya bir devlet kurumunu destekliyorsanız, yeni yazılım ve yapılandırmaları birden çok sisteme dağıtmanın karmaşık ve zaman alıcı bir görev olduğunu bilirsiniz. Acronis Snap Deploy, sizin gibi tüm iş istasyonlarınızı ve sunucularınızı tek bir tanesini tedarik etmenizi sağlayan eksiksiz, kullanıcı dostu bir çözümdür!

Ne var ne yok?

  • Yerel diskler, Bağımsız Medya aracına önyüklendikten hemen sonra başlatılır.
  • Ana görüntünün başlatılmamış bir diske dağıtılması, Linux tabanlı bir önyüklenebilir ortam ortamında Bağımsız Dağıtım aracı kullanıldığında başarısız olabilir.
  • Birden çok çıkarılabilir ortama (birden çok CD / DVD) yayılan ana görüntünün dağıtımı Bağımsız ortam aracılığıyla mümkün değildir.

Özellikleri

  • Hızlı ve kolay: Acronis AnyData Engine tarafından desteklenen bu ürün, çok sayıda PC veya sunucuya hızlı çıplak metal dağıtımlarının yanı sıra aynı donanıma zahmetsiz devam eden yeniden dağıtım için idealdir. Ödüllü disk görüntüleme teknolojisi, seçtiğiniz herhangi bir standart yapılandırmanın tam bir görüntüsünü oluşturmanıza yardımcı olur.
  • İhtiyacın olan her şey: Acronis Snap Deploy ile, bir görüntüyü canlı Windows Makinelerine yeniden dağıtabilir ve her bir sistemin manuel olarak önyüklenmesi ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca makineye özgü yapılandırmaları da yönetebilirsiniz (makine adları, IP adresleri, etki alanı üyeliği ve diğer ayarlar dahil). Acronis Snap Deploy, dağıtım tamamlandıktan sonra Windows Ayarlarıyla da ilgilenecektir.
  • Birbirine Benzemeyen Donanım Desteği: Farklı donanımlara, hatta farklı makinelere bile aynı görüntüyü sağlayın! Acronis Universal Deploy teknolojisi, başarılı ilk önyükleme için gerekli olan uygun ayarları, HAL’ı ve sürücüleri enjekte eder. Şimdi satın alma işleminize ÜCRETSİZ dahil!
  • Esnek Dağıtım Yöntemleri: Manuel, otomatik, kullanıcı tarafından başlatılan ve zamanlanmış dağıtım modlarından yararlanın. Sisteminiz bir ağ üzerinde olmasa bile bağımsız bir görüntü dağıtabilirsiniz. Ek olarak, Yerel Ağda Uyandırma, bilgisayarlarınızı dağıtım için otomatik olarak önyükleyerek her zaman programa bağlı kalmanızı sağlar.
  • Makineye Özgü Yapılandırmalar: Yapılandırmaları özelleştirin ve her bir tablet, PC veya sunucuya ayrı ayarlar atayın. Durumu izleyin ve MAC adresleriyle tanımlanan yeni makineleri önceden yapılandırın.
READ :  EaseUS Video Editor 1.6.8.52 with Crack Download

Ekran görüntüleri

Acronis Snap Dağıtımı

İndirme: {link

Acronis Snap Dağıtımı 5.0.2028 Tam Sürüm Rar (1011.0 MB) | Ayna

Acronis Snap Dağıtımı 5.0.2028 Önyüklenebilir ISO (349,7 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.