Acronis Cyber ​​Backup 12.5 Build 16428 BootCD İndir

0


Acronis Siber Yedekleme Kapağı

Acronis Siber Yedekleme

Günümüzün taleplerini karşılayan veri korumasını sağlar. İşletmenizi çalışır durumda tutar, herhangi bir iş yükünü korur, sınırsız ölçeklendirir ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. İş yüklerini çeşitli bulutlar, sanal sistemler ve fiziksel makineler (P2C, V2C, C2C, C2V ve C2P) arasında kolayca taşıyın.

Özellikleri

  • Proaktif Fidye Yazılımı Koruması: Dosyaları yetkisiz değişiklik ve / veya şifrelemeden aktif olarak koruyarak kesinti sürelerini önleyin. Acronis Active Protection, verilerinizi güvende tutmak için yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini ve beyaz listeyi kullanır.
  • Anında Geri Yükleme: Kurtarma süresi hedeflerinizi (RTO) yönetin ve süreç kesintisini saniyelerle en aza indirin, bu arada benzersiz çalıştırma VM teknolojimizle şirketinizin genel verimliliğini koruyun.
  • Tam Koruma: Artan miktarda veriyle karşılaşsanız, yeni iş süreçlerini benimserseniz veya yeni uygulamalara, platformlara veya buluta geçerken, altyapınızı ve verilerinizi tamamen güvende tutun. Acronis Cyber ​​Backup, 20’den fazla platformu (fiziksel, sanal, bulut veya mobil) korur.
  • Blockchain Onaylama: Arşiv dosyalarını hedef alan saldırılar yoluyla dosyalarınıza zarar vermeyi veya bunlarla oynamayı önleyen yenilikçi blok zinciri tabanlı Acronis Noter teknolojimizle veri bütünlüğünü sağlayın.
  • Eşsiz Sadelik: Herhangi bir veri koruma görevini yöneten basit, ölçeklenebilir bir araçla lisanslama, eğitim, entegrasyon ve günlük işlemlerden tasarruf edin. Öğrenmesi kolay çözümümüz, verileri daha az çabayla korur, böylece BT uzmanları yedekleme görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.
  • Hibrit Bulut Mimarisi: Merkezi yönetim ve birleşik bir kontrol arabirimi aracılığıyla tüm veri koruma biçimlerini tek bir iş akışı içinde yönetin. Her tür depolamaya yedekleyin ve minimum kesinti süresiyle herhangi bir veri parçasını kolayca kurtarın.

Ekran görüntüleri

Acronis Siber Yedekleme

İndirme: {link

Acronis Cyber ​​Backup 12.5 Build 16428 BootCD ISO (178,8 MB) | Ayna

READ :  Gihosoft TubeGet Pro 8.6.62 Crack ile İndir

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.