Ableton Live Suite 11.0.0 Crack İndirimli

0

[ad_1]

Ableton Live Suite Kapağı

Ableton Live Süit

Live, müzik oluşturma ve performans için hızlı, akıcı ve esnek bir yazılımdır. Efektler, enstrümanlar, sesler ve her türden yaratıcı özelliklerle birlikte gelir – her tür müziği yapmak için ihtiyacınız olan her şey. Geleneksel bir doğrusal düzenleme içinde yaratın veya Live’ın Oturum Görünümünde bir zaman çizelgesinin kısıtlamaları olmadan doğaçlama yapın.

Özellikleri

  • Yeni cihazlar oluşturun: Wavetable, Echo, Drum Buss ve Pedal ile tanışın: Live’ın enstrümanları ve efektleriyle renkli yeni seslerin mümkün olduğu anlamına gelen yeni cihazlar.
  • Akışta kalın: İster fikir ediniyor olun, ister kurulumunuzu organize edin, ister müziğinizin ayrıntılarını düzenleyin, yaratıcı sürecinizin her aşamasında akışta kalmanıza yardımcı olacak Live geliştirmeleri bulacaksınız.
  • Push’tan daha fazlasını yapın: Live 10, Push’a yeni işlevsellik ve yeni yüksek çözünürlüklü görselleştirmeler getiriyor. Artık bilgisayarla daha da az zaman harcayacaksınız – ister fikir yazıyor, ister MIDI’yi düzenliyor, ister sesleri şekillendiriyor ve karıştırıyor olun.
  • Yeni ses kitaplığı: Yeni Paket koleksiyonları ile Live 10, kutudan çıktığı anda bitmiş müzik için hazır olan daha fazla sese sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre ince ayar yapmak veya farklı yönlere gitmek için kurulurlar. Ayrıca, aradığınızı bulmanızı kolaylaştırmak için kütüphane yeniden düzenlendi.
  • Max for Live – sınır yok, yerleşik: Max teknolojisi artık Live 10 Suite’e tamamen entegre edilmiştir. Max For Live cihazlarını oluşturmak ve özelleştirmek için ek bir indirme veya kurulum gerekmez. Sadece çalışıyorlar. Ayrıca yeni cihazlar ve yetenekler, müzisyenler ve cihaz geliştiricileri için daha fazla olanak sağlar.

Ekran görüntüleri

Ableton Live Süit

İndirme: {link

Ableton Live Suite 11.0.0 Tam Sürüm Rar (2,2 GB) | Ayna

[ad_2]

READ :  MAGIX ACID Pro Suite 10.0.4.29 ile Crack İndir

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.